• آخرین بروزرسانی های وضعیت


  مهمان

  مهمان


 • ارسالی های جدید

  • می توان شرکت تجاری را اینگونه تعریف نمود که قراردادی است میان دو یا چند شخص که بنا بر آن هر یک از شرکاء آورده ای با خود به شرکت می آورد . با این وصف که مالکیت هر شریک نسبت به آورده اش منحل می گردد و آورده ها به مالکیت شخص حقوقی شرکت در می آید و سود و زیان نیز به نسبت مقرری بین ایشان تقسیم گردد. 
   قانون تجارت ایران در ماده 20، شرکت های تجاری را بر 7 قسم و به شرح ذیل احصاء نموده است : 1.شرکت های سهامی ( به موجب ماده 4 لایحه اصلاح قسمتی از قانون تجارت مصوب 24/12/1347 شرکت سهامی به دو نوع شرکت سهامی عام و خاص تقسیم می شود.)
   2.شرکت تضامنی
   3.شرکت با مسئولیت محدود
   4.شرکت مختلط غیر سهامی
   5.شرکت مختلط سهامی
   6.شرکت نسبی
   7.شرکت تعاونی تولید و مصرف
   تمامی افراد با دارا بودن تخصص و توانمندی های  گوناگون ، می توانند اقدام به ثبت شرکت نمایند. . در واقع شرکت ها با وجود افراد متخصص و کاردان و ضمانت اجرایی موثق توانایی بیشتری برای تحقق اهداف دارند .
   با توجه به آن چه آمد، در این مقاله برآنیم تا به بررسی نحوه ی ثبت پراستقبال ترین انواع شرکت ها در قم  بپردازیم. ثبت شرکت با مسئولیت محدود در قم شرکت با مسئولیت محدود به اصطلاح شرکت دوستانه و خانوادگی است و بیشتر بین افرادی که با هم دوستی و روابط مالی دارند تشکیل می گردد. چنانچه دو یا چند نفر بخواهند شرکتی تاسیس کنند که بار مسئولیت زیادی برای آن ها نداشته باشد باید شرکت خود را با مسئولیت محدود به ثبت برسانند. 
   مسئولیت شرکا در شرکت با مسئولیت محدود، محدود به سرمایه آنان می باشد و در برابر قروض و تعهدات شرکت مسئولیتی زاید بر آنچه پرداخته اند ندارند. مدارک مورد نیاز ثبت شرکت با مسئولیت محدود 1. تقاضانامه ثبت شرکت ( فرم چاپی ) 2 برگ 
   2. شرکت نامه رسمی ( فرم چاپی )    2 برگ 
   3. اساسنامه شرکت 
   4. صورتجلسه مجمع عمومی موسسین و هیات مدیره  2 نسخه 
   5. فتوکپی شناسنامه کلیه شرکا و مدیران ( اگر مدیر خارج از سهامداران انتخاب شود)
   6. اخذ و ارائه مجوز مربوطه ( در صورت نیاز )
   نکته :  اوراق تقاضانامه و شرکت نامه به دلیل بهادار بودن صرفاَ می بایست از محل اداره ثبت شرکت ها تهیه گردند. ثبت شرکت سهامی خاص در قم هر گاه دو یا چند نفر بخواهند یک شرکت تشکیل دهند که در آن هر یک از شرکا به میزان سرمایه خود مسئولیت داشته باشند باید یک شرکت سهامی خاص به ثبت برسانند. شرایط ثبت شرکت سهامی خاص –  حداقل 3 نفر عضو اصلی در شرکت که به سن قانونی رسیده باشند. (18 سال تمام)
   _ سرمایه اولیه شرکت یک میلیون ریال می باشد
   –  واریز ۳۵% از سرمایه اولیه شرکت و ارائه گواهی بانکی مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت سهامی خاص 1. اظهارنامه شرکت ( فرم چاپی )               2 برگ 
   2. اساسنامه شرکت                                 2 جلد 
   3. صورتجلسه مجمع عمومی موسسین          2 نسخه 
   4. صورتجلسه هیات مدیره با امضای مدیران منتخب   2 نسخه 
   5. فتوکپی شناسنامه کلیه سهامداران و بازرسین 
   6. ارائه گواهی پرداخت حداقل 35 % سرمایه شرکت از بانکی که حساب شرکت در شرف تاسیس در آن جا افتتاح شده است. 
   7. ارائه مجوز در صورت نیاز ( بنا به اعلام اداره ثبت شرکت ها )
   8. ارائه تقویم نامه کارشناس رسمی دادگستری ( اگر آورده شرکت غیر نقدی منقول و یا غیرمنقول باشد) . 
   9. ارائه اصل سند مالکیت ( اگر اموال جزء سرمایه شرکت باشد ). مراحل ثبت شرکت در قم   جهت ثبت ، ابتدا به سامانه اداره ثبت شرکت ها به نشانی http://irsherkat.ssaa.ir  مراجعه کنید. ( قسمت پذیرش درخواست ثبت شرکت ) و اطلاعات خواسته شده را تکمیل و مدارک مورد نیاز را در سامانه بارگذاری کنید. 
   سپس کارشناس مربوطه اطلاعات وارد شده در سامانه را بررسی می کند و در صورت عدم ایراد در اطلاعات وارد شده از شما می خواهد تا مدارک را از طریق پست برایشان ارسال نمایید. 
   در حالت صدور آگهی و تایید مدارک ، اداره ثبت شرکت ها با درخواست ثبت شرکت مورد نظر موافقت نموده و نسبت به صدور آگهی اقدام می نماید که در این صورت می بایست شخص متقاضی یا وکیل ثبت شرکت برای اخذ مدارک ثبتی و امضاء ذیل دفاتر به اداره مراجعه نماید. 
   درج آگهی تاسیس در روزنامه رسمی کشور و پرداخت هزینه آن آخرین اقدام جهت ثبت شرکت در قم  می باشد. 
   در انتها خاطر نشان می شویم، ثبت شرکت نیک ، افتخار دارد با بهره گیری از توان بالای کادر توانمند خود ، در  سریع ترین زمان ممکن اقدامات حقوقی و ثبتی لازم را جهت ثبت شرکت شما عزیزان  به عمل آورد. مراحل ثبت شرکت در قم ثبت  نیک
  • رونق تجارت با یادگیری روش‌های تبلیغات در اینستاگرام
    
   با خرید تبلیغات در اینستاگرام در طولانی مدت تخفیف بگیرید
   قبل از این که این مورد را شرح دهیم، بدانید که بهتر است قبل خرید یکباره و طولانی مدت، پیج‌های مختلفی را امتحان کنید و هرکدام که بازدهی بیشتری داشت برای این کار انتخاب کنید. در ابتدا باید از اینستاگرامر بپرسید که هزینه یک پست برای مدت مشخص چقدر می‌شود.
   زمانی که قیمت دست تان آمد، از او بپرسید که آیا برای خرید هفتگی یا ماهیانه تخفیفی در نظر گرفته است یا خیر. بیشتر اینستاگرامرها این تخفیف را در نظر می‌گیرند و آگهی شما را یک روز در میان یا هفته‌ای چند بار به نمایش در می‌آورند.
   در مورد دیگر آگهی دهندگان برای تبلیغات در اینستاگرام سوال کنید
   شاید برایتان مهم باشد که چه برندهای دیگری با اینستاگرامر کار می‌کنند. اگر در این باره سوال نکنید ممکن است روزی ببینید که آگهی شما بعد از آگهی رقیب اصلی تان قرار گرفته است!
   قیمت‌های تبلیغات در اینستاگرام به شدت متنوع است
   روش های تبلیغات در اینستاگرام بسیار گسترده است و هر فرد قیمت و تعرفه تبلیغات در اینستاگرام خاص خودش را دارد و این تعرفه‌ها به شکل چشمگیری با هم تفاوت دارند. حواس تان باشد که در ازای چه خدماتی چه پولی می‌دهید.
   حواس تان به انواع حساب‌های کاربری برای تبلیغات در اینستاگرام باشد
   حساب‌های مختلفی در اینستاگرام وجود دارد. شما اگر می‌خواهید خودتان تبلیغات اینستاگرامی خود را بر عهده بگیرید، باید حواس تان به موارد زیر باشد:
   پیج‌های موضوعی: تبلیغات در این پیج‌ها معمولا از پیج‌های دیگر ارزان تر است. پیج‌های موضوعی بر روی موضوع خاصی متمرکز هستند و به شخص خاصی وابستگی ندارند. آنها ممکن است فقط عکس هایی از حیوانات، طبیعت، عکس‌های کارتونی، جوک و لطیفه یا عکس‌های آموزشی ارسال کنند.
   پیج‌های فروشگاهی: تعرفه تبلیغات در این پیج‌ها معمولا در حد وسط قیمت‌ها قرار دارد. تعداد فالوئر زیاد یکی از ویژگی‌های این پیج هاست و البته باید توجه داشته باشید که تعداد آگهی هایی که این اینستاگرامرها ارسال کنند نیز زیاد است.
   پیج‌های شخصی وبلاگ نویسان یا دیگر افراد مشهور: اینگونه پیج‌ها اغلب بیشترین میزان قیمت در اینستاگرامرها را دارند. دلیل این موضوع نیز تاثیر زیاد این افراد روی کاربران شان است. به طوری که احتمالا تبلیغات در این پیج‌ها بازدهی بیشتری خواهد داشت. البته لازم به ذکر است که معمولا این افراد آگهی کمی ارسال می‌کنند و تا خودشان از کیفیت کالای شما اطمینان نداشته باشند، آن را تبلیغ نخواهند کرد.
  • شرکت تضامنی چیست ؟
   شرکت تضامنی یکی از انواع شرکت های تجاری قابل ثبت در ایران می باشد این نوع شرکت نیز مانند سایر شرکت های قابل ثبت در قانون تجارت صرف نظر از نوع فعالیت ،تجاری محسوب می گردد ،همچنین مهمترین نکته در رابطه با این نوع شرکت شخصیت و اعتبار شرکاء می باشد .
   در ماده ۱۱۶ قانون تجارت نیز چنین اشاره گردیده است : شرکت تضامنی شرکتی است که تحت اسمی مخصوص برای امور تجارتی بین دو یا چند نفر، با مسئولیت تضامنی تشکیل می‌شود. اگر دارایی شرکت برای تأدیه تمام قروض کافی نباشد هر یک از شرکاء مسئول پرداخت تمام قروض شرکت است .
   تاسیس شرکت تضامنی
   تاسیس شرکت  تضامنی با تنظیم شرکتنامه که به صورت اوراق چاپی در اداره ثبت شرکت ها موجود می باشد صورت می گیرد.در شرکتنامه مذکور باید نام،نوع،موضوع شرکت و مرکز اصلی و نشانی کامل،همچنین اسامی شرکاء یا موسسین و شماره شناسنامه و محل اقامت آن ها و غیره قید گردد .
   برای تشکیل شرکت تضامنی تمام سرمایه نقدی تادیه و چنانچه سهم الشرکه غیرنقدی باشد باید تقویم شده و تسلیم گردد.
   شرایط  تشکیل شرکت تضامنی
   1-تنظیم قرارداد مبنی بر ترسیم نحوه همکاری و توافق شرکاء
   2-تهیه اساسنامه مبنی بر اصول و قواعد حاکم بر امور جاری و مدیریتی شرکت
   3-پرداخت سرمایه نقدی شرکاء به حساب تعیین شده از سوی شرکت
   4-تقویم فهرست سرمایه غیر نقدی شرکاء و تسلیم آن به دفتر شرکت پس از ارزیابی کارشناس رسمی
   مطابق ماده 195 ق.ت ثبت کلیه شرکت های مذکور در این قانون الزامی است و تابع مقررات قانون ثبت شرکت ها است
   مدارک لازم جهت ثبت شرکت تضامنی
   1-دو نسخه اساسنامه تکمیل شده
   2-دو نسخه شرکتنامه تکمیل شده
   3-دو نسخه تقاضانامه تکمیل شده
   4-اصل مجوز فعالیت از مراجع ذی ربط در مواردی که ثبت موضوع نیاز به مجوز داشته باشد
   5-تصویر برابر با اصل مدارک احراز هویت کلیه ی شرکاء،مدیران و هیات نظار(در مواردی که تعداد شرکا بیش از 12 نفر باشند)
   6-تکمیل فرم تعیین نام به ترتیب اولویت نام های پیشنهادی و همچنین فیش واریزی
   7-اصل گواهی عدم سوءپیشینه جهت امضای هیئت مدیره،مدیر عامل
   8-دو نسخه صورتجلسه ی هیات مدیره
   9-دو نسخه صورتجلسه ی مجمع عمومی موسسین
   10-ا صل وکالتنامه ی وکیل دادگستری در صورتی که ثبت شرکت توسط وکیل صورت پذیرد
   ویژگی های شرکت تضامنی
   1-شرکت های تضامنی نیاز به حداقل سرمایه ندارند.لذا روزی که شرکت شروع به کار می کند ممکن است دارای سرمایه بسیار اندکی باشد
   2-حداکثری برای تعداد شرکاء وجود ندارد
   3-حداقل دو شریک برای تشکیل شرکت لازم است
   4-سرمایه به سهام تقسیم نمی شود
   5-در اسم شرکت تضامنی باید عبارت شرکت تضامنی و حداقل اسم یک نفر از شرکاء ذکر شود.در صورتی که اسم شرکت مشتمل بر اسامی تمام شرکاء نباشد،باید بعد از اسم شریک یا شرکایی که ذکر شده است،عبارتی از قبیل: ” و شرکاء ” یا ” و برادران”قید گردد.(ماده 117 ق.ت)
   6-انتقال سهم الشرکه هر یک از شرکاء موکول به موافقت کلیه شرکا است.البته هر یک از شرکاء می توانند سهم الشرکه خود را به دیگر شرکاء انتقال دهند(انتقال داخلی).اما باید دقت داشت که اگر شریکی که دارای توان کاری و قدرت اداره بالایی است،سهم الشرکه خود را به شریکی که از توان بالایی برخوردار نیست منتقل نماید،ممکن است شرکت را در معرض خطر قرار دهد.در صورت انجام چنین کاری طلب کاران حق جلوگیری از انتقال را ندارند،اما شریک جدید مسئول پرداخت کلیه دیونی که قبل از ورود او در شرکت وجود داشته می باشد
   7-مسئوولیت تضامنی تا زمان حیات شرکت باقی است
   ثبت و انحلال شرکت تضامنی
   انحلال شرکت تضامنی باید طبق ماده(200 قانون تجارت) ناظر به مواد 195 و 197 همان قانون و برابر نظامنامه وزارت عدلیه اعلام شود.این نظامنامه در ماده 9 خود می گوید:”در هر موقع که تصمیماتی راجع به تمدید مدت شرکت،زاید بر مدت مقرر یا انحلال شرکت قبل از مدت معینه یا تغییر در تعیین کیفیت تفریغ حساب یا تغییر اسم شرکت یا تغییر دیگر در اساسنامه یا تبدیل و یا خروج بعضی از شرکاء ضامن از شرکت اتخاذ شود و همچنین در هر موقعی که مدیر یا مدیران شرکت تغییر می یابد و یا تصمیمی نسبت به مورد معین در ماده 58 قانون تجارت اتخاذ شود،مقررات این نظامنامه راجع به ثبت و انتشار باید در مورد تغییرات حاصله نیز رعایت شود”.
   شرکاء شرکت تضامنی مکلفند که انحلال خود را با تقدیم مدارک مقرر بدواَ در اداره ثبت شرکت ها به ثبت برسانند و سپس در ظرف اول از تاریخ ثبت،انحلال آن را به هزینه خود شرکت توسط اداره ثبت محل در روزنامه رسمی و یکی از جراید کثیرالانتشار مرکز اصلی شرکت منتشر نمایند.   sabticall.com
  • ادغام شرکت های تجارتی
   شرکت های تجارتی دارای شخصیت حقوقی مستقل می باشند و این استقلال شخصیت حقوقی موجب تفکیک دارایی و اموال حقوق این دسته از اشخاص می شود، لذا هر شرکت تجاری، دارای استقلال دارایی و دیون وتعهدات مربوط به خود می باشد واستقلال آن ها تا زمان ختم تصفیه حفظ خواهد شد. فعالیت تجاری و بازرگانی در حقوق ایران در روابط داخلی و بین الملل با مولفه های مختلفی درگیر می باشند که یکی از این موارد، ادغام شرکت های تجارتی می باشد؛ دربرخی از مواقع شرکت های تجارتی درصدد ادغام در شرکت تجاری دیگر و یا ایجاد شرکت جدید با تشکیل شخصیت حقوقی می باشد. اما با جمیع موارد فوق، متاسفانه هنوز نحوه ادغام وتشریفات ومراحل ادغام شرکت های تجارتی در قانون تجارت به طور خاص تبیین نشده است، لذا مباحث مربوط به تعهدات و دیون شرکت های ادغام شونده را می بایستی در سایر قوانین دیگر جستجو نمود.
   ⃰ طبق بند ۱۶ ماده یک قانون اجرای سیاست های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی، ادغام بدین شرح تعریف گردیده است : اقدامی که براساس آن چند شرکت ضمن محو شخصیت حقوقی خود، شخصیت حقوقی واحد و جدیدی تشکیل دهند یا در شخصیت حقوقی دیگری جذب شوند.
   درتعریف فوق به محض ادغام شخصیت حقوقی شرکت های ادغام شونده محو می شود؛ همچنین با توجه به تعریف یاد شده، ادغام سایراشخاص حقوقی در یکدیگر مانند ادغام موسسات مالی واعتباری ویا سایر اشخاص پیش بینی نشده است.
   • مستندات والزامات ثبتی ادغام شرکت های تجارتی
   با توجه به رویه موجود و همچنین آثار ادغام، مراجع ثبت شرکت ها جهت ثبت ادغام شرکت های تجاری بر اساس قواعد حقوقی و هم چنین تشریح ادغام در قوانین مالیاتی و به عنوان ثبت یک تغییرات، موارد و مدارک ذیل را مد نظر قرار می دهند :
   ۱. ادغام شرکت های تجارتی می تواند در اساسنامه شرکت های ادغام شونده پیش بینی شده باشد.
   ۲. ارکان تصمیم گیرنده شرکت های تجارتی ( مجمع عمومی فوق العاده) می بایستی نسبت به ادغام تصمیم گیری نمایند.
   ۳. تاریخ مجامع عمومی فوق العاده شرکت های ادغام شونده و ادغام پذیر در یک ساعت و یک روز باشد.( جهت انتقال همزمان دیون وتعهدات)
   ۴. ارائه فهرست مشخصات شرکاء یا سهامداران ومیزان سهام یا سهم الشرکه که قبل از ادغام، به مرجع ثبت شرکت ها
   ۵. ارائه فهرست مشخصات شرکاء و یا سهامداران ومیزان سهام یا سهم الشرکه که بعد از ادغام به مرجع ثبت شرکت ها به تأیید یکی از اعضای حسابداران رسمی.
   ۶. صورت دارایی و بدهی ها شرکت های ادغام شونده و ادغام پذیر به همراه گزارش ارزیابی توسط یکی از اعضای جامعه حسابداران رسمی.
   ۷. با توجه به موضوع فعالیت شرکت های ادغام شونده،عنداللزوم ارائه مجوز ازسازمان بورس اوراق بهادار و بانک مرکزی و سازمان خصوصی سازی و یا اداره کل تعاون الزامی است.
   ۸. ارائه فهرست خلاصه نقل وانتقالات انجام شده در فرایند ادغام شرکت ها.
   ۹. ادغام شرکت های تعاونی در ماده ۵۳ بخش تعاونی اقتصاد پیش بینی شده است و نحوه اجرای آن را به رعایت مواد آیین نامه نموده است‌؛ شرکت های تعاونی می توانند با رعایت مقررات آیین نامه مذکور با یکدیگر ادغام شوند، مشروط بر اینکه هنگام ادغام، مجموع زیان انباشته این شرکت ها از مجموع سرمایه های ذخیره های تعاونی و اندوخته آنان بیشتر نباشد. اداره ثبت شرکت ها مکلف است نسبت به ثبت ادغام مطابق مقررات اقدام نماید و ضمن باطل کردن ثبت شرکت های ادغام شده به شرکت های تعاونی جدید که از ادغام دو یا چند تعاونی تاسیس شده است، شماره ثبت جدید بدهد. ( البته عبارت باطل کردن شرکت های تعاونی ادغام شونده که در مقررات پیش بینی شده صحیح نمی باشد و این امر بار حقوقی دارد)
   بر طبق آیین نامه اجرایی نحوه تشکیل و نظارت بر شرکت های تعاونی سهامی عام در اجرای سیاست های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی هرگونه ادغام می بایستی با نظارت وزارت تعاون صورت گیرد.
   ۱۰. در صورتی که ادغام ساده باشد یعنی انتقال دارایی ها و بدهی ها یک شرکت به شرکت دیگر منتقل می شود، شرکت های ادغام شونده منحل می شوند، لذا شناسه ملی شرکت های منحل شده از بین می رود و شناسه ملی شرکت ادغام پذیر فقط معتبر باقی می ماند.در ادغام ترکیبی نیز شرکت جدید ایجاد می گردد و شخصیت حقوقی شرکت های تجاری موجود از بین رفته ومنحل گردد وشناسه ملی همگی آنها حذف می گردد.
   ۱۱. در صورت ادغام دو یا چند شرکت که محل ثبتی آن ها در حوزه های ثبتی مختلف و متفاوت می باشد، پس از بررسی مقدماتی، تمامی پرونده ها ثبتی شرکت های ادغام شونده می بایستی به واحد ثبتی شرکت ادغام پذیر انتقال و هرگونه وآگهی ثبتی می بایستی به واحد ثبتی شرکت ادغام پذیر انتقال و هر گونه اقدام و آگهی ثبتی می بایستی در مرجع ثبت شرکت های ادغام شونده، محل اقامت شرکت ادغام پذیر صورت پذیرد؛ آثار ثبت ادغام شرکت ادغام شونده و ادغام پذیر می بایستی در تمامی سوابق شرکت های مذکور از جمله پایگاه اطلاعات اشخاص حقوقی و هم چنین سوابق شناسه ملی وسایت آگهی ها مربوطه منعکس گردد. لذا پس از ادغام می بایستی مراتب اطلاع محو و ادغام شرکت های ادغام شونده به طور واضح در سوابق و مستندات ثبتی مشخص باشد‌.
   ۱۲. ادغام شعب و نمایندگی شرکت های خارجی موکول به ادغام شرکت های مادر( شرکت خارجی) در کشورهای متبوعه می باشد، البته ممکن است چند شعب یک شخصیت حقوقی خارجی در ایران ادغام گردد که می بایستی تشریفات مخصوص به خود را رعایت نمایند.
   در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.
   همکاران ما در ثبت شرکت نیک ، با افتخار در خدمت شما خواهند بود.   nikregister.com
  • شهر بنف و شلوغی بیش از حد با سلام، بنف شهری توریستی است و از مقاصد گردشگری بسیار محبوب در کانادا محسوب میشود. این شهر به دلیل داشتن محیطی کوهستانی و رشته کوه‌های راکی و وجود چشمه‌های آب گرم مکانی فوق العاده زیبا و منحصر به فردی محسوب میشود. ورزش های مانند پیاده روی ، اسکی در این منطقه رواج دارد. دیروز بلاخره بعد از مدت ها انتظار  بلاخره به شهر بنف رسیدم. صبح روز بعد برای دیدن از پارک ملی بنف راهی شدم.( اولین پارک ملی کانادا ) و همچنین دیدن دریاچه لوئیس که از نظر زیبایی دسته کمی از دریاچه مورین ندارد ولی به آن اندازه شناخته شده و معروف نیست.   بعد از رسیدن به مقصد مورد نظر،از دیدن صحنه مورد نظر بسیار سرخورده و ناراحت شدم، جمعیت به طرز عجیبی زیاد بود و ازدحام و شلوغی حاکم بر آن منطقه جوری بود که دیدن آن منطقه را غیر ممکن کرده بود، لذا تصمیم گرفتم با این شرایط بهتر است به مکان های دیدنی دیگری بروم زیرا این منطقه هیچگونه لذتی برای من نخواهد داشت. در این مورد باید اعتراف کنم که به دنبال مکان های کمتر شناخته شده و ناشناخته در اطراف یا داخل شهر نبودم، به امید دیدن مکان های معروف و اصلی و بزرگ شهر آمده بودم، اما به هر حال شرایط مساعد نبود. تقریبا یک دهه از زمان آخرین سفر من به این منطقه میگذرد، ولی باز هم موفق نشدم به دیدن جاذبه های اصلی این شهر بروم. ولی نا امید نشدم باز هم به شهر بازگشتم. اگر شماهم مانند من در آخر هفته ای در یکی از فصول شلوغ و پرتردد آن منطقه رفت و آمد کردید، پیشنهاد من را به یاد بیاورید: نزدیک و اطراف شهر بمانید. سالانه 4 میلیون گردشگر از پارک ملی بنف دیدن میکنند و بیشتری ترافیک مسافران در فصل تابستان است که ازدحام عجیبی را با خود به همراه خواهد داشت. اگر در ماه های آوریل تا اکتبر به بنف سفر کنید باز هم درگیر شلوغی خواهید شد. اگر زمان کافی برای ماندن در این شهر را دارید سعی کنید، دیدن از پارک ملی بنف را به یکی از روز های خلوت هفته موکول کنید، زیرا ما برای شما پیشنهاد های زیادی خواهیم داشت که بعدا از ما تشکر خواهید کرد. پس باپارسیان گشت همراه باشید. معرفی 7 کار برای انجام دادن در شهر بنف ! ” تمامی موارد بالا با کمی فاصله از شهر انجام خواهد شد “ 1- در منطقه Bow River Trail پیاده روی کنید. این یک پیاده روی ساده در کنار رودخانه های کوچک و زیبا Bow rivel trail خواهد بود. طبق تصویری که میبیند این رودخانه بسیار زیبا است.این رودخانه هنوز در شهر بنف واقع شده است. مجله گردشگری پارسیان گشت  
 • Who Was Online

  0 Users were Online in the Last 1 Hours

  There is no users online

 • برترین مشارکت کنندگان

  کسی تا کنون امتیازی در این هفته دریافت نکرده است.

به انجمن وب سایت آپدیت کده خوش آمدید لطفا برای استفاده از تمامی امکانات و ارسال پست ثبت نام کنید

Forums

 1. بخش عمومی

  1. قوانین

    

   لطفا قبل از ثبت نام و دادن پست و ایجاد تاپیک و دادن هر اطلاعاتی به دیگران لطفا اینجا را مطالعه نمایید

   1
   post
  2. آخرین اخبار و اطلاعیه های سایت و انجمن گفتگو

   آخرین اخبار و اطلاعیه های سایت و انجمن اینجا قرار داده خواهد شد

   4
   posts
  3. نظرات و پیشنهادات

   نظرات، پيشنهادات و همچنين مشکلاتی‌ که در سایت و انجمن ها و مسائل پیرامون آنها وجود دارد را در این بخش مطرح کنید

   1
   post
 2. حل مشکلات

  1. مشکلات سخت افزاری

   انجمنی برای حل مشکلات سخت افزاری کاربران

   10
   posts
  2. مشکلات نرم افزاری

   انجمنی برای حل مشکلات نرم افزاری 

   3
   posts
  3. مشکلات مربوط به موبایل و تبلت ها

   انجمنی برای حل مشکلات مربوط به انواع موبایل و تبلت ها

   7
   posts
  4. مشکلات مربوط به لپ تاپ ها

   انجمنی برای رفع مشکلات مربوط به لپ تاپ ها

   5
   posts
  5. مشکلات مربوط به شبکه های اجتماعی

   انجمنی برای حل مشکلات مربوط به انواع شبکه های اجتماعی و انواع مسنجرها 

   3
   posts
  6. سایر دستگاهای دیجیتالی

   انجمنی برای حل مشکلات سایر دستگاه های دیجتالی

   3
   posts
  7. مشکلات مربوط به اینترنت

   حل مشکلات مربوط به اینترنت

   7
   posts
  8. مشکلات متفرقه

   انجمن حل مشکلات متفرقه شما کاربران

   8
   posts
 3. معرفی و تبادل نظر

  1. کامپیوتر و لپ تاپ ها

   بحث و تبادل نظر در مورد انواع کامپیوتر و لپ تاپ

   12
   posts
  2. نرم افزارهای کامپیوتری

   معرفی وبحث در مورد نرم افزارهای کامپیوتری در این انجمن

   3
   posts
  3. انواع موبایل و تبلت ها

   معرفی و بحث در مورد انواع موبایل و تبلت ها

   9
   posts
  4. اپلیکیشن های موبایل

   معرفی  وبحث در مورد انواع اپلیکیشن های موبایل 

   13
   posts
  5. شبکه های اجتماعی

   بحث و تبادل نظر در مورد انواع شبکه های اجتماعی و مسنجرها

   18
   posts
  6. بخش متفرقه

   بحث و تبادل نظر در مورد مسائلی که انجمنی ندارند

   35
   posts
 4. برنامه نویسی

  1. زبان VB

   انجمنی برای علاقه مندان به ویژوال بیسیک 

   2
   posts
  2. زبان #C

   انجمنی برای علاقه مندان به برنامه نویسی به زبان #C

   • No posts here yet
  3. زبان جاوا java

   انجمنی برای علاقه مندان به زبان برنامه نویسی جاوا

   2
   posts
 5. موضوعات عمومی

  1. گفتگوی آزاد

   بحث و گفتگو و تبادل اطلاعات در مورد مسائل مختلفی که برای آن انجمن تخصصی در نظر گرفته نشده است

   26
   posts
  2. مسائل عمومی وب و اینترنت

   انجمنی برای بحثو گفتگو در مورد وب و اینترنت و سایتهای پشتیبانی و کلیه مسائل مربوط به اینترنت

   29
   posts
  3. مقالات و مطالب عمومی

   محلی برای مقالات متفرقه ( مقالاتی که کپی نیست و توسط کاربران ساخته و یا جمع آوری شده است )

   19
   posts
 • چه کسانی در حال بازدید هستند؟   0 کاربر

  هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

 • آمارهای کاربران

  91
  کل کاربران
  44
  بیشترین آنلاین
  bhrprn
  جدیدترین کاربر
  bhrprn
  تاریخ عضویت
 • Forum Statistics

  125
  Total Topics
  216
  Total Posts