• آخرین بروزرسانی های وضعیت

  بروز رسانی وضعیت ای وجود ندارد

  مهمان

  مهمان


 • ارسالی های جدید


  • پیش از انتخاب هتل خود عوامل زیر را حتماً بررسی کنید!
   انتخاب هتل خوب و مناسب از مهمترین اقدام‌هایی است که می‌بایست حتماً پیش از مسافرت به آن توجه داشته باشید.
   هرچند حضور اینترنت و شبکه‌های اجتماعی این روزه‌ها تا حدودی این مساله را برای ما آسان کرده‌اند اما همچنان فاکتورهایی وجود دارند که لازم است قبل از انتخاب هتل خود درنظر بگیرید تا بتوانید سفری خوش و خاطره‌انگیز را با خانواده و فرزندان خود تجربه کنید.
   در این‌جا ما به پنج نکته اساسی در انتخاب هتل مناسب اشاره خواهیم داشت.
   ۱- مکان و موقعیت هتل
   اگر شما قصد دارید به سفری جهت گذراندن اوقات فراغت بروید حتماً از فاصله هتل نسبت به مکان‌های گردشگری آن مکان اطمینان حاصل کنید.
   اگر هتل شما در قسمت مرکزی شهر واقع شده‌باشد مطمینا شما برای بازدید از مکان‌های توریستی زمان کمتری را سپری خواهید کرد.
   اگر مسافرت شما یک مسافرت کاری است برای شما مناسبتر خواهد بود تا هتل خود را نزدیک مراکز کسب و کار آن شهر انتخاب نمایید.
   مراکز پزشکی، مراکز خرید، فرودگاه، ایستگاه راه‌آهن از دیگر مواردی هستند که در صورت نزدیک بودن به هتل شما نه تنها به صرفه‌جویی در وقت شما کمک می‌کنند بلکه سفر شما را لذت‌بخش‌تر خواهند کرد. ۲- امکانات هتل
   هتلداران مدرن به خوبی نسبت به اهمیت این موضوع واقف هستند که خدمات و امکانات رفاهی مختلف از اهمیت بالایی برخوردار خواهند بود.
   در این رقابت هتل‌هایی با خدمات استثنایی و امکانات رفاهی بیشتر برنده خواهند بود. برای مثال اگر شما به منظور یک سفر کاری در هتلی اقامت دارید، امکانات اینترنت و وای فای ملزومات اصلی اتاق شما می‌باشد. 
   در بسیاری از هتل‌های هند نیز امکانات رفاهی ویژه‌ای برای بازدیدکنندگان خارجی در نظر گرفته‌اند تا از فریب آن‌ها توسط مردم محلی جلوگیری کنند.
   حتماً پیش از انتخاب هتل خود امکانات و خدمات رفاهی آن هتل را مورد بررسی قرار دهید. ۳- مروری بر نظرات مشتریان آن هتل
   در این عصر تکنولوژی، کاربران دارای انتخاباتی نامحدود جهت گزینش هتل موردنظر خود هستند. پیش از انتخاب یک هتل خاص، به سراغ نظریات توریست‌های دیگری که در آن هتل اقامت داشته‌اند بروید. نظراتی که در یک سایت توریستی منتشر شده‌اند، مدیریت هتل بر آن‌ها کنترلی نداشته و شما می‌توانید با واقعیت‌های آن هتل به خوبی آشنا شوید.
   شما همچنان می‌توانید مقالات گردشگری متعدد در مورد آن شهر را که در مورد مکان‌های دیدنی آن شهر در وبلاگ‌های متعدد گفته شده مطالعه کنید و از تجربیات ذکر شده در آن‌ها استفاده کنید. ۴- دسترسی
   این نکته از نکات بسیار مهم در سفر شما محسوب می‌شود. هتل شما باید نزدیک به وسایل حمل و نقل عمومی باشد. هتل می‌بایست برای رفت و آمد شما به مراکز خرید، فرودگاه، مکان‌ها گردشگری سرویس‌های حمل و نقلی را در نظر گرفته باشد. از سوی دیگر نزدیگ بودن ایستگاه اتوبوس و تاکسی به هتل از نکات حایز اهمیت در انتخاب هتل شما می‌باشد.
   فاصله از وسایل حمل و نقل سریع شما را بسیار اذیت خواهد کرد و شیرینی سفر شما را کم می‌کند.
   شما می‌ةوانید از نقشه‌های آنلاین برای انتخاب هتل خود کمک بگیرید. ۵- قیمت هتل
   شما می‌توانید با مقایسه قیمت چند هتل بطور همزمان، هتل مناسب‌تری را انتخاب نمایید. درخواست تخفیف و یا قبول پیشنهاد‌های سودآور و شگفت‌انگیز هیچکدام اشتباه نیست. این حق شماست که متناسب با‌ارزش پولی کشور خود، هتلی مناسب انتخاب نمایید.
   بررسی خدمات و هزینه‌های ارزش بر افزوده یک هتل پیش از انتخاب آن از دیگر نکاتی است که خوب است به آن توجه داشته‌باشید.
   این نکته را همواره به یاد داشته باشید که لذت بردن از سفر شما به طور مستقیم با هتلی که در آن اقامت دارید ارتباط دارد، پس در انتخاب هتل خود بسیار ریز بین باشید و دقت کنید. منبع: تور آنتالیا تخت کوروش ایرانیان
  • ۱- با پاهای برهنه در هواپیما راه نروید  
   هرگز بدون کفش به دستشویی و یا حتی آشپزخانه نروید چرا که گاهی اوقات لیوانی از دست میهمانداران افتاده و ممکن است خرده‌های آن در آنجا باشد و به پای شما آسیب برساند. ۲- در نوشیدنی‌های خود از یخ استفاده نکنید.
   طبق تحقیقاتی که در سال ۲۰۰۴ انجام شده‌است تنها ۱۵ درصد منابع آب هواپیماها از سلامت لازم برخوردار هستند. طبق قوانین شرب در هواپیما، در هواپیماها هرگز آب شیر سرو نمی‌شود اما عمدتا یخ‌های آن‌ها از همان آب تهیه شده‌است. مخازن آب در هواپیما معمولاً مخازنی قدیمی هستند و طبق آزمایش‌های مختلف ثابت شده است باکتری در آن‌ها وجود دارد. به شما پیشنهاد می‌شود تنها از بطری‌های آب آشامیدنی در هواپیما استفاده کنید.
   ۳- در کل طول پرواز بر روی صندلی خود ننشینید
   در طول پرواز، شما در خطر یک نوع لختگی خون در پا قرار دارید در نتیجه راه رفتن به اطراف برای چند دقیقه و یا ایستادن و کشش در طول پرواز حتماً پیشنهاد می‌شود.
   همچنین از پوشیدن لباس‌های تنگ که موجب قطع گردش خون در حین پرواز می‌شوند، اجتناب کنید.
   مهمترین چیزی که باید به آن توجه داشته باشید آن است که در هر ساعت یکبار به اطراف خود برای چند دقیقه حرکت کنید و یا لااقل پاهای خود را حرکت دهید.
   اگر شما به هر دلیلی قادر به راه رفتن در هواپیما نیستید از حرکات ورزشی نشسته استفاده کنید. ۴- لنزهای چشم خود را دربیاورید.
   اگر برای شما امکان دارد حتماً از عینک به جای لنز در طول پرواز استفاده کنید. هوای داخل هواپیما بسیار خشک است و ممکن است موجب سوزش چشم شما شود. ۵- دریچه هوای بالای صندلی خود را نبندید

   اگر دمیده شدن هوا از این دریچه‌ها باعث می‌شود شما سردتان شود، بهتر است جهت آن را به روی لباس خود و یا سمتی دیگر برگردانید. چرا که این هوا موجب دورشدن آلودگی‌ها و میکروب‌ها از حریم شخصی شما می‌شود. ۶- هرگز غذایی را که بر روی سینی تاشوی جلوی شما افتاده‌است، نخورید.
   این سینی تاشو در طول پرواز ضدعفونی نمی‌شود مگر آنکه شما خودتان از مواد ضدعفونی کننده استفاده کرده باشید.این سینی‌ها برای همه چیز استفاده می‌شوند.
   در طول پرواز دیده شده که آدم‌ها پاهای برهنه خود را بر روی آن گذاشته‌اند، عده‌ای برای عوض کرن جای نوزاد خود از آن کمک می‌گیرند. در نتیجه اگر شیرینی و غذای شما بر روی آن افتاد، آن‌ها را رها کنید و هرگز برندارید. ۷- از بالشت‌های موجود در استفاده نکنید
   از دیگر آیتم‌هایی که بین پروازهای یک روز تمیز نمی‌شوند!!!
   این بالشت‌ها معمولاً در یک روز از پروازی به پرواز دیگر منتقل می‌شوند و در پایان روز هم بدرستی تمیز نمی‌شوند.
   بالشت‌ها و پتوها از جمله آیتم‌هایی هستند که مکان مناسبی برای شپش‌ها و میکروب‌ها هستند. مردم زیادی پاهای خود را در پتو میپیچند و یا در بالشت‌ها عطسه می‌کنند. ۸- نوشیدن آب را فراموش نکنید آیا گلویتان در طول پرواز خشک می‌شود؟
   کابین هواپیما، به رطوبت کم آن شناخته شده‌است این امر هم به آن دلیل است که هوای داخل هواپیما متناسب با بالاترین ارتفاعی که قرار است قرار بگیرد تنظیم می‌شود.
   این مساله بسیار مهم است نوشیدن آب را فراموش نکنید. ۹- قهوه یا چای را فراموش کنید
   همانطور که پیش‌تر گفته شد، بهتر است از هرآنچه با آب موجود در مخازن هواپیما تهیه می‌شود پرهیز کنید.
   حتی با وجود اینکه آب موردنیاز برای چای یا قهوه جوشیده می‌شود با این‌حال بهتر است از آن‌ها در طول سفر اجتناب کنید مگر اینکه قادر باشید آب آن‌ها را از ظرفی در بسته و مهر و موم شده انتخاب کنید.
   از سویی دیگر کافئین موجب از دست رفتن آب بدن شما می‌شود و این دلیل دیگری است که، نوشیدنی‌های کافئین‌دار اصلاً گزینه مناسبی برای پرواز نیستند. ۱۰- دستشویی هواپیما همانند خیلی از مکان‌های عمومی هواپیما، دستشویی آن نیز از میکروب مستثنی نیست. در دستشویی هواپیما برای فشاردادن دکمه تخلیه حتماً از دستمال کاغذی استفاده کنید.
   پس از وارد شدن به دستشویی هواپیما درست‌ترین کاری که می‌بایست انجام دهید، شستن دست‌هایتان است. پس از آن دست‌ها را با دستمال خشک کنید.
   حتی از دستمال برای ببستن شیر و باز کردن در توالت فرنگی استفاده نمایید.
   ۱۱- سر خود را به پنجره هواپیما تکیه ندهید و چرت بزنید شما چه می‌دانید چه کسی قبل از شما به آن‌جا تکیه داده، نفس کشیده، عطسه کرده‌است؟ ۱۲- هرگز از شلوار کوتاه در حین پرواز استفاده نکنید تا جایی که می‌توانید از لباس‌هایی استفاده کنید که احتمال تماس پوست شما را با صندلی هواپیما حتی‌الامکان به کمترین میزان برساند.
   همانند دیگر قسمت‌ها در طول روز، بین پروازها صندلی‌های هواپیماها تمیز نمی‌شوند. ۱۳- اگر حالتان خوب نیست، خجالت نکشید و به مهماندار بگویید میهمانداران و گروه پروازی آموزش‌های لازم جهت خدمت‌رسانی در شرایط اضطراری پزشکی را دیده‌اند. 
   اگر حالتان خوب نیست حتماً بلند به میهمانداران اعلام کنید. ۱۴- از پوست خود غافل نباشید تنها به جهت آن که در داخل هواپیما هستید به این معنا نخواهد بود که از مضرات آفتاب در امانید.
   تحقیقات نشان می‌دهد، یک خلبان در طول پرواز یک ساعته خود همان مقدار اشعه دریافت می‌کند که اگر آن‌ها بیست دقیقه برای برنزه شدن زیر آفتاب دراز کشیده باشند. ۱۵-قبل از بلند شدن هواپیما هرگز نخوابید
   اگر این کار را انجام دهید، کنترل فشاری که به گوش شما می‌آید بسیار سخت خواهد بود. اگر شما به سردردهای در هنگام پرواز مستعد هستید حتماً صبر کنید تا هواپیما بلند شود و بعد بخوابید. ۱۶- از مصرف نوشیدنی‌های گازدار در حین پرواز خودداری کنید افزایش ارتفاع، میزان گاز روده را تا ۳۰ درصد افزایش خواهد داد بنابراین پیشنهاد می‌شود حتی‌الامکان از نوشیدن نوشیدنی‌های گازدار در حین پرواز خودداری کنید.

   منبع:تور استانبول  تخت کوروش ایرانیان
  • این دهکده حیرت انگیز در اندونزی، به تازگی به یکی از محبوب‌ترین جاذبه‌های گردشگری در میان مسافرین اندونزی تبدیل شده‌است. نام اصلی این روستا کامپونگ می‌باشد که به دلیل نقاشی‌های خیابانی بسیار زیبای آن به دهکده رنگین کمانی معروف شده‌است.
   جالب است بدانید دولت اندونزی در حدود 300میلیون روپیه اندونزی که معادل 17000 پوند است برای خلق این جاذبه گردشگری هزینه کرده‌است.
   در گذشته، در زمان جنگ‌های داخلی چین، پس از شکست ارتش چین، برخی از سربازان به تایوان پناه و آوردند و در روستایی در آن حوالی اقامت کردند. هوانگ یانگ یکی از این سربازان این ارتش بود که به اندونزی مهاجرت کرد . او فرزند ارشد درمیان چهاربرادر و دوخواهر بود که دارای روحیه خلاق و هنری بود. به مرور زمان خانه‌های روستای آن‌ها تخریب و ساکنان آن به اطراف مهاجرت کردند. اما هوانگ یانگ در آن روستا باقی ماند و مشغول خلق یک اثر هنری بسیار زیبا در خانه‌اش شد.
   سالیان سال بعد، زمانی که دانشجویان این فداکاری و تلاش او را فهمیدند به پاسداشت حرکت هوانگ یانگ تصمیم گرفتند تا این دهکده را با نقاشی‌ها و طرح‌های هنری زینت دهند و آن را آباد کنند. در این دهکده در حدود ۲۳۲ خانه رنگی وجود دارد که با طرح‌ها و رنگ‌های شاد رنگ‌آمیزی شده‌اند. نتیجه تلاش‌های آن‌‌ها، خلق دهکده رنگین کمانی شد که از قشنگ‌ترین جاذب‌های گردشگری تایوان است.
   منبع: تور آنتالیا تخت کوروش ایرانیان
  • آن چیزی که وجود دارد خانواده جزء لاینفک زندگی شماست و همواره همراه شما است .شما می توانید این شانس را داشته باشید که یک وب سایت (خرید هاست و دامنه) با پسوند دامین family. داشته باشید ، و تمام جزئیات اعضای خانواده ی خود را در آن به نمایش بگذارید . خانواده بزرگترین حامی و پشتیبان است در زمانی که پیمودن یک مسیر برای شما سخت است و هم چنین بزرگترین مشوق برای زمانی که شما می خواهید به چیزهای بزرگ دست پیدا کنید. خانواده نوعی از یک رابطه ی واقعی و بزرگ است.
   به همین دلیل ما در مورد پسوند جدید family. هیجان زده هستیم. ثبت این پسوند در دسترس عموم است ،که با ثبت این دامین می توانید عکس های خانوادگی خود را به اشتراک بگذارید ، شماره ی تماس ها را ذخیره کنید و برای هر کدام از اعضای خانواده تحت نام خودشان آدرس ایمیل داشته باشید و … famiy. برای همه است.
   نام دامین با پسوند family. مناسب برای خانواده هایی است که می خواهند آیین خود را در خانواده ی خود حفظ کنند . دامین های ثبت شده با پسوند famiy تاریخچه ی خانواده را به اشتراک میگذارد ، جزییات تمام اعضای خانواده ، عموزاده ها ، خاله ، عمه ، عمو و … را حفظ می کند و جزییات بهم پیوستن خانواده را نشان می دهد.
   اما family. فقط منحصر برای خانواده و بستگان نیست ، خانواده بخشی از نزدیکان ما هستند ، دوستان شما هم می توانند جزیی از خانواده ی شما باشند یا همکارانتان که هر روز آنها را می بینید و اجتماعی از افراد با علاقه ی مشترک.
   برای هر کدام از این دسته ها که نام برده شد ، می توانید یک وب سایت (خرید هاست) با پسوند دامین family. داشته باشید و تمام جزییات و برنامه ی کاربردی دیگر را در آن داشته باشید.
   شرکت ها ، سازمان ها و حوزه ای از دوستان می توانند با داشتن دامین .family پیوستگی نزدیکشان را نشان دهند. .Famiy بیش از یک وب سایت است.
   معمولا زمانی که ما به نام دامین فکر میکنیم ذهن ما به سرعت به یک سمت میرود ;  “وب سایت”
   ایجاد یک وب سایت جدید تنها راه استفاده از نام دامین جدید نیست ، اگر شما یک وب سایت (ثبت دامنه) در اختیار دارید که تم خانواده دارد می توانید دامین جدید خود را به آن وب سایت فوروارد کنید و به عنوان یک نام دامنه مکمل استفاده کنید.
   یا شما یک صفحه ی موجود در فیس بوک دارید که خانواده ی شما در ان با یکدیگر در ارتباط هستند ، که در دامنه ی .family با استفاده از url forwarding به طور مستقیم می توانید به اعضای خانواده ی خود به راحتی دسترسی داشته باشید .
   منبع: وبلاگ پویاسازان
    
  • هدف سئو کمک به وب سايت‌ها در بدست آوردن محل بالا در نتايج جستجوي طبيعي و افزايش ارتباط بين صفحات و کلمات کليدي وارد شده توسط کاربران است. نمايش دادن بيشترين صفحات مرتبط با پرس‌و‌جوي جستجوي وارد شده داراي مزاياي زيادي هم براي کاربر و هم براي موتور جستجو است که در آن کاربر بيشترين نتايج مرتبط جستجو شده را پيدا مي‌کند و موتور جستجو قابل اعتماد مي‌شود چرا که الگوريتم آن بيشترين صفحات مرتبط را نشان مي‌دهد. بعد از اينکه سئوبراي بهبود رتبه‌بندي سايت‌ها در نتايج جستجوي طبيعي کار خود را شروع کرد، اين فرآيند نيازمند دانش و زمان براي پياده‌سازي روش‌هاي خود شد. زمان، بزرگ‌ترين سرمايه‌گذاري اوليه براي بهينه شدن سايت و يا يک صفحه است. بسته به اينکه چگونه کلمات کليدي رقابتي در بهينه سازي مورد استفاده قرار مي‌گيرند، سئو هفته‌ها يا ماه‌ها طول مي‌کشد تا به نتيجه برسد. اگر چه ممکن است نتايج بهينه‌سازي جستجو به سرعت ديده نشود ولي در دراز مدت مزاياي سئو باعث افزايش رتبه‌بندي سايت و افزايش بازديدکنندگان است. براي وب سايت‌ها خيلي مهم است که در صفحه اول نتايج جستجو گوگل به خصوص جزو سه تا نتيجه طبيعي اول که 58.4 درصد کليک‌ها را شامل مي‌شود، قرار گيرند. اين جاي تعجب نيست که وب سايت‌ها با محصولات و خدماتي که بفروش مي‌رسانند بر سر رسيدن به رتبه يک نتايج جستجو رقابت کنند. به عنوان مثال کلمه کليدي رقابتي "بيمه خودکار" 1.5 ميليون جستجوي گوگل را در ماه به خود اختصاص مي‌دهد، اين بدين معني است که 3 جايگاه اول 58.4 درصد بازديدکنندگان و خود جايگاه اول 36.4 درصد بازديدکنندگان را به خود اختصاص مي‌دهد. اين مسئله براي خيلي از سايت‌ها سودمند است که در بالاي نتايج جستجو قرار گيرند به خصوص آنهايي که با افزايش ترافيک سايت به تعداد مشتريانشان اضافه مي‌شود. يک مطالعه ديگر نشان مي‌دهد جستجو کنندگان خيلي دوست دارند روي پيوندهاي طبيعي نتايج جستجو کليک کنند؛ اين مطالعه مشخص مي‌کند 72.3 درصد کاربران گوگل روي پيوندهاي طبيعي نتايج جستجو کليک مي‌کنند و تنها 27.3 درصد کاربران روي پيوندهاي ليستهاي پرداخت شده کليک مي‌کنند. اين يکي ديگر از دلايلي است که شرکت‌ها تاثير سئو را دانسته و حاضر هستند براي آن زمان و هزينه صرف کنند.   بطور کلی اهداف سئو را می توان بصورت زیر خلاصه نمود: 1-    در بازدید وب سایت تاثیر بسزایی دارد. 2-    باعث ایجاد برند می شود. 3-    باعث افزایش ترافیک سایت خواهد شد. 4-    باعث شده وب سایت در صفحه نتایج موتور جستجو از رتبه بهتری برخوردار شد. 5-    باعث افزایش فروش محصولات خواهد شد. 6-    بهترین ابزار برای تبلیغات است.   جایگاه کلمه کلیدی | رتبه کلمات کلیدی در گوگل | بررسی موقعیت کلمات کلیدی
 • Who Was Online

  0 Users were Online in the Last 1 Hours

  There is no users online

 • برترین مشارکت کنندگان

به انجمن وب سایت آپدیت کده خوش آمدید لطفا برای استفاده از تمامی امکانات و ارسال پست ثبت نام کنید

Forums

 1. بخش عمومی

  1. قوانین

    

   لطفا قبل از ثبت نام و دادن پست و ایجاد تاپیک و دادن هر اطلاعاتی به دیگران لطفا اینجا را مطالعه نمایید

   1
   post
  2. آخرین اخبار و اطلاعیه های سایت و انجمن گفتگو

   آخرین اخبار و اطلاعیه های سایت و انجمن اینجا قرار داده خواهد شد

   3
   posts
  3. نظرات و پیشنهادات

   نظرات، پيشنهادات و همچنين مشکلاتی‌ که در سایت و انجمن ها و مسائل پیرامون آنها وجود دارد را در این بخش مطرح کنید

   1
   post
 2. حل مشکلات

  1. مشکلات سخت افزاری

   انجمنی برای حل مشکلات سخت افزاری کاربران

   6
   posts
  2. مشکلات نرم افزاری

   انجمنی برای حل مشکلات نرم افزاری 

   3
   posts
  3. مشکلات مربوط به موبایل و تبلت ها

   انجمنی برای حل مشکلات مربوط به انواع موبایل و تبلت ها

   7
   posts
  4. مشکلات مربوط به لپ تاپ ها

   انجمنی برای رفع مشکلات مربوط به لپ تاپ ها

   4
   posts
  5. مشکلات مربوط به شبکه های اجتماعی

   انجمنی برای حل مشکلات مربوط به انواع شبکه های اجتماعی و انواع مسنجرها 

   3
   posts
  6. سایر دستگاهای دیجیتالی

   انجمنی برای حل مشکلات سایر دستگاه های دیجتالی

   • No posts here yet
  7. مشکلات مربوط به اینترنت

   حل مشکلات مربوط به اینترنت

   6
   posts
  8. مشکلات متفرقه

   انجمن حل مشکلات متفرقه شما کاربران

   6
   posts
 3. معرفی و تبادل نظر

  1. کامپیوتر و لپ تاپ ها

   بحث و تبادل نظر در مورد انواع کامپیوتر و لپ تاپ

   9
   posts
  2. نرم افزارهای کامپیوتری

   معرفی وبحث در مورد نرم افزارهای کامپیوتری در این انجمن

   3
   posts
  3. انواع موبایل و تبلت ها

   معرفی و بحث در مورد انواع موبایل و تبلت ها

   9
   posts
  4. اپلیکیشن های موبایل

   معرفی  وبحث در مورد انواع اپلیکیشن های موبایل 

   13
   posts
  5. شبکه های اجتماعی

   بحث و تبادل نظر در مورد انواع شبکه های اجتماعی و مسنجرها

   16
   posts
  6. بخش متفرقه

   بحث و تبادل نظر در مورد مسائلی که انجمنی ندارند

   21
   posts
 4. برنامه نویسی

  1. زبان VB

   انجمنی برای علاقه مندان به ویژوال بیسیک 

   2
   posts
  2. زبان #C

   انجمنی برای علاقه مندان به برنامه نویسی به زبان #C

   • No posts here yet
  3. زبان جاوا java

   انجمنی برای علاقه مندان به زبان برنامه نویسی جاوا

   2
   posts
 5. موضوعات عمومی

  1. گفتگوی آزاد

   بحث و گفتگو و تبادل اطلاعات در مورد مسائل مختلفی که برای آن انجمن تخصصی در نظر گرفته نشده است

   25
   posts
  2. مسائل عمومی وب و اینترنت

   انجمنی برای بحثو گفتگو در مورد وب و اینترنت و سایتهای پشتیبانی و کلیه مسائل مربوط به اینترنت

   19
   posts
  3. مقالات و مطالب عمومی

   محلی برای مقالات متفرقه ( مقالاتی که کپی نیست و توسط کاربران ساخته و یا جمع آوری شده است )

   5
   posts
 • چه کسانی در حال بازدید هستند؟   0 کاربر

  هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

 • آمارهای کاربران

  66
  کل کاربران
  44
  بیشترین آنلاین
  Mohammadhajilu
  جدیدترین کاربر
  Mohammadhajilu
  تاریخ عضویت
 • Forum Statistics

  95
  Total Topics
  160
  Total Posts