رفع مشکل آپدیت نشدن محصولات امنیتی Kaspersky برای کاربران ایرانی

15 دی 1396
(0 رای‌ها)
نویسنده 

اگر شما هم جزء کاربران محصولات امنیتی Kaspersky هستید، احتمالاً اخیراً متوجه مشکل آپدیت نشدن یا دقیق تر بگوییم آپدیت شدن ناقص شده اید. Kaspersky در نسخه های اخیر خود یک قابلیت امنیتی به منظور برقراری ارتباط امن رمزنگاری شده اضافه کرده که خلاف قوانین کشور ما بوده و مسدود شده است. در حقیقت مشکل کاربران Kaspersky در به روزرسانی محصولات امنیتی این کمپانی به دلیل مسدود شدن برخی از سرورهای آن در کشورمان است. درادامه مطلب به نحوه رفع این مشکل خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید

Kaspersky
آپدیت ناقص

آنچه که باعث دردسر کاربران ایرانی محصولات Kaspersky شده، برنامه جدید Kaspersky Secure Connection است، برنامه مزبور ارتباط امن رمزنگاری شده را فراهم می کند اما به دلیل ماهیت برنامه های این چنینی، محدودیت های اعمال شده کشورمان را نیز بر می دارد که به وضوح خلاف قوانین بوده و مسدود شده است.

ماجرای Kaspersky Secure Connection به همینجا ختم نمی شود، این برنامه مبتنی بر یک سرویس ارتباط امن مشهور است که از سوی برخی کاربران به منظور دور زدن تحریم ها استفاده می شود و به همین دلیل سرورهای آن مسدود شده است. برای رهایی از مشکل آپدیت نشدن محصولات امنیتی Kaspersky یک راه حل وجود دارد که به معرفی آنها می پردازیم.

گام اول: حذف Kaspersky Secure Connection
برنامه Kaspersky Secure Connection یک قابلیت مستقل و جداگانه است و محصولات امنیتی Kaspersky هیچگونه وابستگی مستقیم یا غیر مستقیم به آن ندارند، بنابراین می توانید با خیال راحت آن را حذف کنید و هیچ خللی در کارکرد برنامه اصلی ایجاد نمی شود. به دلیل مجزا بودن Secure Connection از برنامه اصلی، حذف آن امکان پذیر است. برای این کار همانند هر برنامه دیگری آن را حذف کنید.

گام دوم: دور زدن محدودیت ها
احتمالاً از خود می پرسید به رغم استفاده نکردن از قابلیت Kaspersky Secure Connection چگونه برنامه اصلی دچار مشکل شده و آپدیت نمی شود. پاسخ این سوال در تلاش های برنامه برای دریافت آپدیت های جدید Kaspersky Secure Connection نهفته است. در حقیقت برنامه اصلی تلاش می کند آپدیت های ارائه شده برای Secure Connection را نیز دریافت کند که به دلیل مسدود بودن سرورهای مربوط به آن، کل فرآیند آپدیت کردن با مشکل مواجه می شود.

کافی است تنها یکبار با روش های رایج دور زدن تحریم، برنامه امنیتی مورد استفاده خود را آپدیت کنید تا آپدیت های مربوط به Secure Connection نیز دریافت شود، پس از انجام این کار تا زمان ارائه آپدیت بعدی برای قابلیت مذکور، دیگر به استفاده از روش های دور زدن تحریم نیاز نخواهد بود.

Kaspersky update2

با انجام این کارها باید برنامه مورد استفاده شما بدون مشکل و به طور کامل آپدیت شود.

امین پناهی زاده

امین پناهی زاده هستم یکی از مدیران وب سایت آپدیت کده امیدوارم از مطالب سایت بهره کافی رو ببرید

آدرس انجمن: http://updatekade.com/forum

صفحه اینستاگرام من: amin_naja

کانال تلگرام: https://t.me/joinchat/AAAAAD31rBqeabdr6KjfAw

نوشتن دیدگاه

نظر شما در مورد این مطلب چیست؟


آپدیت کده

آپدیت کده

آپدیت کده

با هدف ارتقاء دانش کامپیوتری و آموزش مطالب تخصصی کامپیوتر،موبایل،اینترنت،سخت افزار،طراحی وب ، ترفندهای کامپیوتر و... در حال فعالیت میباشد 

ما فعالیت خود را از سال هزار و سیصد و نودو چهار شروع کرده که امیدواریم با حمایت شما کاربران همچنان به فعالیت خود در این زمینه ادامه دهیم

آپدیت کده را به خاطر بسپارید

بازدید کل10750691

اطلاعات مراجعه کننده

  • آی پی: 18.208.159.25
  • مرورگر: Unknown
  • نسخه مرورگر:
  • سیستم عامل: Unknown

چه کسی آنلاین است!

1
آنلاین

چهارشنبه, 24 مهر 1398 02:27
Top