آموزش افزایش حافظه داخلی آیفون

09 آذر 1396
(0 رای‌ها)
نویسنده 

امروز در یک ترفند عجیب و جالب میخواهیم به شما یک روش برای آزاد کردن حافظه داخلی آیفون آموزش دهیم که گاهی تا چند گیگابایت حافظه را میتوان با این ترفند آزاد کرد پس از شما هم کنجکاوید که بدانید چگونه چنین چیزی ممکن است با ما به ادامه مطلب مراجعه کنید

 

طرفداران اپل، وفاداری خاصی به محصولات این شرکت دارند. از همین رو، با رونمایی از آيفون‌های جدید، سیل چشمگیر مشتاقان این برند برای خرید پرچمدار جدید اپل در جلوی اپل‌استورها صف می‌بندند. با وجود این، حتی این دسته از طرفداران سرسخت هم همواره از وجود یک محدودیت چشمگیر در آیفون‌های اپل، ناراضی بوده‌اند. به بیان دیگر، پشتیبانی نکردن آیفون‌های اپل از امکان استفاده از کارت‌های حافظه جانبی باعث شده مالکان این گوشی‌های هوشمند، محدودیت‌های زیادی در مدیریت اطلاعات خود داشته باشند. این احتمال وجود دارد که شما هم با پیغامی مبنی بر در دسترس نبودن فضای ذخیره‌سازی داخلی کافی برای ضبط ویدئو یا گرفتن عکس روی آیفون خود روبرو شده‌ باشید.

آموزش افزایش حافظه داخلی آیفون
در این موارد می‌توانید از راهکاری مفید و البته تا حدودی عجیب پیروی کرده تا فضای ذخیره‌سازی آزاد را به مقدار کافی برای خود ایجاد کنید. پیش از هرچیز، درنظر داشته باشید که برای استفاده از این راهکار، باید فضای آزاد حتی در حد چند مگابایت هم که شده روی آیفون شما در دسترس باشد. به منظور بررسی فضای ذخیره‌سازی در دسترس روی آیفون می‌توانید به قسمت تنظیمات گوشی خود مراجعه کنید. پس از این کافی است گزینه General را لمس کرده و با انتخاب گزینه Storage & iCloud Usage، تصویری مشابه با آنچه در زیر شاهد هستید در مقابل شما قرار خواهد گرفت.

آموزش افزایش حافظه داخلی آیفون
وقتی از دسترس بودن چند مگابایت حافظه آزاد اطمینان حاصل کردید کافی است اپلیکیشن آیتونز را اجرا کرده و طولانی‌ترین فیلمی را که می‌توانید در آن بیابید. هرچه فیلم یادشده حجم بیشتری داشته باشد، نتیجه بهتری هم خواهید گرفت. با پیدا کردن فیلم دلخواه، کافی است گزینه Rent را انتخاب کنید. از آنجایی که شما فضای ذخیره‌سازی کافی برای دانلود این فیلم ندارید، طبیعتاً پرداخت وجهی هم نخواهید داشت. در این مرحله، هشداری در مقابل شما قرار می‌گیرد تا شما را از محدود بودن فضای ذخیره‌سازی در دسترس آگاه کند. در این مرحله کافی است از پنجره هشدار، به قسمت تنظیمات مراجعه کرده تا جادویی که در مقابل چشمان شما اتفاق می‌افتد را مشاهده کنید.

آموزش افزایش حافظه داخلی آیفون
با رفتن به قسمت تنظیمات، به صفحه‌ای که در آن می‌توانید فضای ذخیره‌سازی مجموع و در دسترس را مشاهده کنید پیمایش کنید. همان‌طور که مشاهده می‌کنید، اقدام برای دانلود فایلی بزرگ، حافظه کش و فضایی را که تا پیش از این از وجودش روی گوشی اطلاع نداشته‌اید برای شما آزاد خواهد کرد.

آموزش افزایش حافظه داخلی آیفون
این روند را می‌توانید چندین و چندبار تکرار کنید تا حافظه کش گوشی شما به‌طور کامل پاک شود.

امین پناهی زاده

امین پناهی زاده هستم یکی از مدیران وب سایت آپدیت کده امیدوارم از مطالب سایت بهره کافی رو ببرید

آدرس انجمن: http://updatekade.com/forum

صفحه اینستاگرام من: amin_naja

کانال تلگرام: https://t.me/joinchat/AAAAAD31rBqeabdr6KjfAw

آخرین‌ها از امین پناهی زاده

نوشتن دیدگاه

نظر شما در مورد این مطلب چیست؟