نحوه نمایش درصد میزان باتری در ایفون 10

07 آذر 1396
(0 رای‌ها)
نویسنده 

در تمام مدل های دیگر آیفون شما قادر بودید تا از طریق بخشی به نام Battery در اپلیکیشن تنظیمات به فعال یا غیر فعال سازی نمایش میزان درصد باتری بپردازید. یعنی اگر این دکمه را فعال می کردید درصد شارژ باتری آیفون شما در بالا سمت راست صفحه و کنار سایر آیکون ها به نمایش در می آمد. اما در جدیدترین مدل این گوشی یعنی آیفون 10 همچون بسیاری از قابلیت های دیگر، از چنین گزینه ای نیز خبری نیست. به دلیل وجود سیستم دوربین TrueDepth، کمپانی اپل مجبور شده تا این گزینه ی اضافه در نوار بالای صفحه را حذف کند. اما آیا این بدین معنی است که در آیفون 10 واقعاً قادر به مشاهده ی مستقیم میزان درصد باتری نخواهید بود؟ مطمئناً خیر! اتفاقاً این گزینه به صورت پیش فرض و دائمی فعال است و شما تنها باید با نحوه دسترسی به آن آشنا شوید. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا نحوه انجام اینکاررا برایتان آآموزش دهیمآیکون میزان درصد باتری در آیفون 10 به صورت پیش فرض فعال بوده اما در صفحه ی کنترل سنتر پنهان شده است. یعنی وقتیکه بخش کنترل سنتر گوشی خود را باز کنید مشاهده می کنید که عدد مربوط به درصد شارژ باتری نیز در بالای صفحه نمایش داده می شود.
از آنجایی که نحوه ی دسترسی به کنترل سنتر نیز در این مدل از گوشی آیفون تغییر پیدا کرده لازم به ذکر است که برای این کار کافیست در هر صفحه ای که هستید، لمس خود را از گوشه ی بالا سمت راست صفحه به سمت پایین بکشید. روش این کار در تصویر پایین سمت چپ به خوبی قابل رویت است.
توجه داشته باشید که اگر با کنترل سنتر کاری ندارید و فقط قصد مشاهده میزان شارژ باقیمانده باتری را دارید می توانید همین کار را تکرار کرده اما لمس خود را رها نکنید. یعنی ابتدا انگشت خود را از بالا سمت راست صفحه به سمت پایین کشیده و بدون رها کردن لمس خود، بعد از مشاهده ی درصد باتری دوباره انگشتتان را به سمت بالا ببرید. نحوه ی این کار را می توانید به خوبی در تصویر پایین سمت راست مشاهده کنید.

نمایش میزان باتری در ایفون 10نمایش میزان باتری در ایفون 10نمایش میزان باتری در ایفون 10

 

 

امین پناهی زاده

امین پناهی زاده هستم یکی از مدیران وب سایت آپدیت کده امیدوارم از مطالب سایت بهره کافی رو ببرید

آدرس انجمن: http://updatekade.com/forum

صفحه اینستاگرام من: amin_naja

کانال تلگرام: https://t.me/joinchat/AAAAAD31rBqeabdr6KjfAw

آخرین‌ها از امین پناهی زاده

نوشتن دیدگاه

نظر شما در مورد این مطلب چیست؟