عیب یابی ویندوز 10 از راه دور بدون نیاز به نرم افزار اضافی

30 -3443
(0 رای‌ها)
نویسنده 

ویندوز چندین ابزار ساخته شده برای انجام کمک از راه دور را از طریق اینترنت ارائه می دهد. این ابزار به شما امکان کنترل از راه دور رایانه شخص دیگری را میدهد تا بتوانید به آنها کمک کنید هنگام رانندگی با آنها تلفن کنید. آنها شبیه دسکتاپ راه دور کار می کنند، اما در همه نسخه های ویندوز در دسترس هستند وبسایت آپدیت کده در این آموزش در نظر دارد که به شما نحوه انجام این کار رو آموزش دهد پس با ما همراه باشید...

عیب یابی ویندوز 10 از راه دور بدون نیاز به نرم افزار اضافی

ویندوز چندین ابزار ساخته شده برای انجام کمک از راه دور را از طریق اینترنت ارائه می دهد. این ابزار به شما امکان کنترل از راه دور رایانه شخص دیگری را میدهد تا بتوانید به آنها کمک کنید هنگام رانندگی با آنها تلفن کنید. آنها شبیه دسکتاپ راه دور کار می کنند، اما در همه نسخه های ویندوز در دسترس هستند و به راحتی تنظیم می شوند.

اگر شما هم از ویندوز 10 استفاده می کنید، می توانید از برنامه ساخته شده در «کمک سریع» برای انجام این کار استفاده کنید. اگر شما از ویندوز 7 یا 8 استفاده می کند، می توانید از Remote Assistance ویندوز قدیمی تر استفاده کنید. کمک از راه دور ویندوز در ویندوز 10 گنجانده شده است، فقط در مواردی که به آن نیاز دارید.

توجه داشته باشید که هر دو ویژگی به شخص دیگری احتیاج دارد که اتصال را آغاز کند. شما نمی توانید هر زمان که بخواهید از راه دور متصل شوید - اعضای خانواده یا دوستانتان باید در پشت رایانه نشسته و در اختیار شما قرار بگیرند تا هنگام اتصال به شما دسترسی داشته باشند.

اگر شما هم ویندوز 10 دارید: از کمک سریع استفاده کنید

چگونه شروع کمک به کسی:

ابتدا برنامه Quick Assist را با جستجوی منوی Start برای «کمک سریع» و راه اندازی میانبر Quick Assist باز کنید. شما همچنین می توانید به Start> Windows Accessories> Quick Assist بروید.

آموزش ویندوز

با فرض اینکه میخواهید با استفاده از راه دور به رایانه خود کمک کنید، روی «Give Assistance» کلیک کنید.

آموزش ویندوز

پس از آن باید با حساب مایکروسافت خود وارد شوید. پس از انجام این کار، یک کد امنیتی دریافت خواهید کرد که در مدت 10 دقیقه منقضی می شود.

اگر کد شما منقضی شود، همیشه می توانید روی «Give assistance» دوباره کلیک کنید تا یک نام جدید برای ده دقیقه دیگر تأیید شود.

آموزش ویندوز

شخص دیگر چه کاری باید انجام دهد؟

پس از آن شما باید از طریق باز کردن برنامه کمک سریع در رایانه خود به دوستان یا اعضای خانواده خود صحبت کنید. شما می توانید این کار را از طریق ایمیل، پیام متنی و یا در تلفن انجام دهید.

آنها باید منوی Start را باز کنید، «Quick Assist» را در کادر جستجو تایپ کنید و برنامه Quick Assist که ظاهر می شود را اجرا کنید. یا، آنها می توانند به Start> Accessories ویندوز> Quick Assist بروید.

سپس آنها را در پنجرهی Quick Assist که ظاهر میشوند، کلیک کنید.

آموزش ویندوز

در این مرحله از شما خواسته می شود تا کد امنیتی دریافتی خود را وارد کنید. آنها باید این کد را ظرف مدت ده دقیقه از زمان دریافت آن وارد کنند، یا کد منقضی خواهد شد.

فرد دیگری پس از دیدن تاییدیه سریع باید موافقت کند که به کامپیوتر شما دسترسی پیدا کند.

آموزش ویندوز

شما هم اکنون متصل هستید

ارتباط برقرار خواهد شد. با توجه به گفتگو Quick Assist، ممکن است قبل از اتصال چند دقیقه طول بکشد بنابراین صبور باشید.

هنگامی که انجام شد شما دسکتاپ شخص دیگری را در ویندوز خود خواهید دید اگر شمادر پشت کامپیوتر خود قرار داشته باشید دسترسی کاملی به سیسنم خود خواهید داشت شما می توانید کامپیوتر خود را عیب یابی، تغییر تنظیمات، بررسی نرم افزارهای مخرب، نصب نرم افزار، و یا هر کار دیگری شما می توانید انجام دهید

در گوشه سمت راست بالای پنجره، آیکون ها را می بینید که به شما اجازه می دهد حاشیه نویسی کنید (روی صفحه نمایش قرعه کشی کنید)، اندازه پنجره را تغییر دهید، از راه دور کامپیوتر مجددا راه اندازی کنید، مدیر کار را باز کنید، مکث یا پایان اتصال سریع کمک .

آموزش ویندوز

شخص دیگر میتواند ببیند شما چه کاری انجام می دهید و به دنبال چه هستید نماد حاشیه نویسی در گوشه بالا سمت راست پنجره به شما امکان می دهد تا حاشیه نویسی را روی صفحه نمایش انجام دهید تا بتوانید با شخص دیگری ارتباط برقرار کنید.

در هر زمان، هر فرد می تواند اتصال را به سادگی با بستن برنامه از نوار "Quick Assist" در بالای صفحه انجام دهد.

آموزش ویندوز

هنگام تغییر تنظیمات شبکه مراقب باشید. برخی از تغییرات تنظیمات شبکه ممکن است اتصال را متوقف کند و نیازمند اتصال Quick Assist با کمک دیگر فرد است.

گزینه "راه اندازی مجدد راه دور" برای راه اندازی مجدد کامپیوتر از راه دور طراحی شده است و بلافاصله از جلسه کمک سریع بدون هیچ گونه ورودی ادامه می دهد. با این وجود این ممکن است همیشه به درستی کار نکند.برای صحبت دیگران از طریق ثبت نام دوباره به کامپیوتر خود و دوباره شروع جلسه کمک آماده باشید

آموزش ویندوز

حسن ویسی

با سلام خدمات دوستان حسن ویسی هستم دانشجوی کارشناسی ارشد IT

نوشتن دیدگاه

نظر شما در مورد این مطلب چیست؟


آپدیت کده

آپدیت کده

آپدیت کده

با هدف ارتقاء دانش کامپیوتری و آموزش مطالب تخصصی کامپیوتر،موبایل،اینترنت،سخت افزار،طراحی وب ، ترفندهای کامپیوتر و... در حال فعالیت میباشد 

ما فعالیت خود را از سال هزار و سیصد و نودو چهار شروع کرده که امیدواریم با حمایت شما کاربران همچنان به فعالیت خود در این زمینه ادامه دهیم

آپدیت کده را به خاطر بسپارید

بازدید کل10623902

اطلاعات مراجعه کننده

  • آی پی: 54.158.15.97
  • مرورگر: Unknown
  • نسخه مرورگر:
  • سیستم عامل: Unknown

چه کسی آنلاین است!

4
آنلاین

سه شنبه, 29 خرداد 1397 10:16
Top