ادعای ژوئن ژانگ برای تولید آیفون 8 با ماژول سنجش 3D

30 -3443
(0 رای‌ها)
نویسنده 

Apple iPhone 8 منبع شایعات، نشت و گمانه زنی است. همانطور که در موارد قبلی مربوط به آیفون قبلی است، ما بر این باوریم که اکثر جزئیات مربوط به دستگاه قبل از راه اندازی آن، سطح خواهد بود. در حال حاضر...

ادعای  ژوئن ژانگ برای تولید آیفون 8 با ماژول سنجش 3D

Apple iPhone 8 منبع شایعات، نشت و گمانه زنی است. همانطور که در موارد قبلی مربوط به آیفون قبلی است، ما بر این باوریم که اکثر جزئیات مربوط به دستگاه قبل از راه اندازی آن خواهد بود. در حال حاضر شایعه در این زمینه پیشرفت چشمگیری داشته است. شایعه شده است که گوشی هوشمند تمرکز ویژه ای روی VR و 3D دارد. امروزه ما اطلاعات خاصی در این زمینه داریم.در پایین نگاه بیشتری به آنها می اندازیم .

اخبار موبایلراه حل های Viavi اپل با فیلترهای نوری برای کار با سنسورهای 3D آیفون 8 ارائه خواهد کرد
هنگامی که ما در مورد شایعات صحبت می کنیم، سری آیفون همیشه دارای برخی از جالب ترین ها است. در این سال، ما خبرهای جالبی میشنویم، حتی ادعا، جزئیات پاپ آپ....یکی از مهمترین مواردی که به آن توجه شده، مربوط به تنظیم عمودی دوربین دوگانه برای گوشی هوشمند است. برخی از شایعات قبلی برای این دستگاه معتقدند که تغییر برای یک هدف صرفا زیبایی شناخته شده است. در حال حاضر، با نگاهی به اخباری که اپل برای VR استخدام می کند,بر اساس یکسری اطلاعات و اسناد معتبر ما دلیلی برای باور نکردن نداریم.
امروزه براساس برخی اطلاعات جدید  بدست آمده می توان حسن نیت را در آنها دید. این اولین بیت اطلاعات عملی است که در رابطه با حسگر 3D ظاهر شده است. تحلیلگر ژوئن ژانگ، امروزه ادعاهای بسیار جالبی می کند. به گفته وی، فیلترهای نوری مطلقا باید برای ترکیب سنسورهای 3D به یک گوشی هوشمند باشند. به همین ترتیب، اپل همچنین برخی از سفارشات را نیز ارائه داد.

به طور خاص ذکر راه حل های Viavi و چگونگی افزایش تقاضا در آینده برای فیلترهای نوری شرکت خواهد بود.به گفته وی، ما در مورد VIAV مثبت هستیم؛ زیرا ما معتقدیم که این کسب و کار به شدت در معرض نوسانات بازار نوری قرار ندارد و همچنان یک رهبر بازار سنجش 3D است که ما معتقدیم در قیمت سهام به طور کامل منعکس نشده است. تحقیقات ما در زمینه صنعت نیز نشان می دهد که: (1) بسیاری از فروشندگان ماژول سنجش حساسیت 3D چینی VIAV را به عنوان تنها منبع فیلتر نوری خود انتخاب کرده اند و (2) اپل ظرفیت 150 میلیون واحد فیلتر نور را از Viavi در سال 2018 رزرو کرده است.

ژانگ همچنین یادآور می شود که ماژول سنجش 3D آیفون 8 آماده تولید انبوه است، که فقط در زمان راه اندازی ماه سپتامبر است. این یک ادعای بزرگ است و کاملا شایعات را تایید می کند که کوپرتیو تکنولوژی را در آیفون دهمین سالگرد خود معرفی خواهد کرد. آیفون 8 همچنین دارای شارژ بی سیم، مواد ساخت جدید، صفحه نمایش لبه به لبه و سخت افزار پیشرفته است. با توجه به ویژگی دیگری شایعه، حسگر اثر انگشت مجازی، حکم هنوز نهایی نشده است. در حال حاضر ما معتقدیم که تکنولوژی برای تولید انبوه در دسترس نیست.

اخبار موبایل

حسن ویسی

با سلام خدمات دوستان حسن ویسی هستم دانشجوی کارشناسی ارشد IT

نوشتن دیدگاه

نظر شما در مورد این مطلب چیست؟


آپدیت کده

آپدیت کده

آپدیت کده

با هدف ارتقاء دانش کامپیوتری و آموزش مطالب تخصصی کامپیوتر،موبایل،اینترنت،سخت افزار،طراحی وب ، ترفندهای کامپیوتر و... در حال فعالیت میباشد 

ما فعالیت خود را از سال هزار و سیصد و نودو چهار شروع کرده که امیدواریم با حمایت شما کاربران همچنان به فعالیت خود در این زمینه ادامه دهیم

آپدیت کده را به خاطر بسپارید

بازدید کل10700709

اطلاعات مراجعه کننده

  • آی پی: 54.161.71.87
  • مرورگر: Unknown
  • نسخه مرورگر:
  • سیستم عامل: Unknown

چه کسی آنلاین است!

3
آنلاین

جمعه, 30 شهریور 1397 00:31
Top